Informacja Wójta Gminy - składy OKW
Informacja o składach obwodowych komisji wyborczych
powołanych w Gminie Gaworzyce dla przeprowadzenia wyborów
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzonych na dzień 10 maja 2015r.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Gaworzycach z siedzibą w Gaworzycach - Dom Kultury „JOWISZ” ul.Dworcowa nr 95
Lp. |
Imię i nazwisko |
Miejsce zamieszkania |
Podmiot zgłaszający |
1 |
Karolina Barbara Koman |
Koźlice |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Pawła Kukiza |
2 |
Agnieszka Sylwia Olchowska |
Gaworzyce
|
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
3 |
Maria Pucyk |
Kurów Wielki
|
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek |
4 |
Aurelia Maria Bereś-Siadkowska |
Dalków
|
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Pawła Tanajno |
5 |
Mieczysław Garnek |
Kłobuczyn |
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy |
6 |
Barbara Błasiak |
Gaworzyce
|
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa |
7 |
Joanna Brodowska |
Gaworzyce
|
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 ustawy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Kłobuczynie z siedzibą w Kłobuczynie
Punkt Biblioteczny - Nr 42
Lp. |
Imię i nazwisko |
Miejsce zamieszkania |
Podmiot zgłaszający |
1 |
Iwona Joanna Koman |
Koźlice |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Pawła Kukiza |
2 |
Izabela Olchowska-Ratajczak |
Dalków |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
3 |
Marta Eugenia Prychacz |
Witanowice |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek |
4 |
Gabriela Kalińska |
Kłobuczyn |
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy |
5 |
Sabina Leokadia Lipiec |
Gaworzyce
|
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa |
6 |
Kamila Justyna Szymkowiak |
Kłobuczyn |
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Mariana Janusza Kowalskiego |
7 |
Katarzyna Kocik |
Gaworzyce
|
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 ustawy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Dalkowie z siedzibą w Dalkowie -
Punkt Biblioteczny Nr 1 „c”
Lp. |
Imię i nazwisko |
Miejsce zamieszkania |
Podmiot zgłaszający |
1 |
Wioletta Stopa |
Gaworzyce
|
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Pawła Kukiza |
2 |
Katarzyna Kubas |
Dalków |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
3 |
Bronisław Kurek |
Dalków |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek |
4 |
Teresa Łysiak |
Kłobuczyn |
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy |
5 |
Sylwia Barbara Wolszon |
Korytów |
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa |
6 |
Barbara Mazurkiewicz |
Gaworzyce
|
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 8 ustawy |
7 |
Elżbieta Moszkowicz |
Dzików |
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 ustawy |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Wierzchowicach z siedzibą
w Wierzchowicach - Świetlica Nr 41
Lp. |
Imię i nazwisko |
Miejsce zamieszkania |
Podmiot zgłaszający |
1 |
Alina Marianna Lazarek |
Witanowice |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Pawła Kukiza |
2 |
Julita Zofia Samul |
Gaworzyce
|
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
3 |
Grażyna Prychacz |
Witanowice |
Komitet Wyborczy Kandydata Na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek |
4 |
Hubert Garnek |
Kłobuczyn |
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy |
5 |
Konrad Dawid Słota |
Gaworzyce
|
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa |
6 |
Jakub Marian Blok |
Gaworzyce |
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 8 ustawy |
7 |
Monika Śmikiel |
Kłobuczyn |
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 ustawy |
Wójt Gminy
/-/Jacek Szwagrzyk