Uchwała GKW nr 6 w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach samorządowych
UCHWAŁA Nr 6/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gaworzycach
z dnia 24 października 2014 roku
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach samorządowych, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku.
Na podstawie art. 182 § 1 pkt. 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) Gminna Komisja Wyborcza w Gaworzycach uchwala, co następuje:
§ 1
Powołuje się Obwodowe Komisje Wyborcze w Gminie Gaworzyce w wyborach do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wójta w obwodach głosowania: nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014r., zgodnie z brzmieniem załączników nr 1-4 do uchwały.
§ 2
Składy obwodowych komisji wyborczych podlegają podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie wykazu na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy oraz zamieszczeniu w Biuletynie Informacji Publicznej.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodnicząca GKW:
Bronisława Golonka
Zastępca Przewodniczącej:
Karolina Cieślak
Członkowie:
1. Marlena Bereś
2. Beata Krzyżak
3. Tadeusz Rogalski
Załącznik Nr 1
do Uchwały Nr 6/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gaworzycach
z dnia 24 października 2014 roku
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Gaworzycach
Siedziba komisji: Dom Kultury „Jowisz” w Gaworzycach, ul. Dworcowa 95
1. Żaneta Natalia Długosz
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców Gaworzyce Wspólne Dobro
2. Mariola Marzena Droszczak
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców – MŁODZI 2014
3. Stanisław Tomasz Jurga
zgłoszenia dokonał: KWW Wolny Powiat Polkowicki
4. Ksenia Makowiecka
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
5. Joanna Matacz
zgłoszenia dokonał: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
6. Angelika Ewa Najwer
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców PRZYSZŁOŚĆ GMINY W MŁODYCH RĘKACH
7. Milena Ewa Rygiel
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców GOSPODARNA GMINA GAWORZYCE
8. Maria Dorota Stroka
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
9. Joanna Brodowska
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 pkt.2 ustawy
Załącznik Nr 2
do Uchwały Nr 6/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gaworzycach
z dnia 24 października 2014 roku
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Kłobuczynie
Siedziba komisji: Punkt Biblioteczny w Kłobuczynie, Kłobuczyn 42
1. Edyta Bretsznajder
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców PRZYSZŁOŚĆ GMINY W MŁODYCH RĘKACH
2. Maria Bąk
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy JEDNOŚĆ POWIATOWA
3. Barbara Błasiak
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM
4. Joanna Krystyna Jacyszyn
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców – MŁODZI 2014
5. Mirosława Bożena Jurga
zgłoszenia dokonał: KWW Wolny Powiat Polkowicki
6. Emilia Maślak
zgłodzenia dokonał: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
7. Lucyna Mikulska
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców Gaworzyce Wspólne Dobro
8. Maria Pucyk
zgłoszenia dokonał: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
9. Monika Śmikiel
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 pkt.2 ustawy
Załącznik Nr 3
do Uchwały Nr 6/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gaworzycach
z dnia 24 października 2014 roku
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Dalkowie
Siedziba komisji: Punkt Biblioteczny w Dalkowie nr 1 „c”
1. Dorota Kubas
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców PRZYSZŁOŚĆ GMINY W MŁODYCH RĘKACH
2. Bronisław Kurek
zgłoszenia dokonał: KWW Wolny Powiat Polkowicki
3. Elżbieta Joanna Latus
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
4. Ewelina Mikuła
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców – MŁODZI 2014
5. Elżbieta Anna Perłakowska
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców NOWA PRZYSZŁOŚĆ DALKOWA
6. Katarzyna Karolina Sieledczyk
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM
7. Sylwia Barbara Wolszon
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy JEDNOŚĆ POWIATOWA
8. Agnieszka Krystyna Wójcicka
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców Gaworzyce Wspólne Dobro
9. Elżbieta Moszkowicz
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 pkt.2 ustawy
Załącznik Nr 4
do Uchwały Nr 6/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gaworzycach
z dnia 24 października 2014 roku
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Wierzchowicach
Siedziba komisji: Punkt Biblioteczny w Wierzchowicach nr 30
1. Gabriela Małgorzata Kalińska
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
2. Grażyna Prychacz
zgłoszenia dokonał: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
3. Monika Beata Markulak
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców GMINA GAWORZYCE NASZYM DOMEM
4. Mariola Małgorzata Iciek
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy JEDNOŚĆ POWIATOWA
5. Dorota Monika Wątroba
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
6. Aneta Filipiak
zgłoszenia dokonał: Komitet Wyborczy Wyborców Gaworzyce Wspólne Dobro
7. Krystyna Jadwiga Krzemińska
zgłoszenia dokonał:Komitet Wyborczy Wyborców – MŁODZI 2014
8. Krzysztof Ciesielski
zgłoszenia dokonał: KWW Wolny Powiat Polkowicki
9. Renata Dziurman
Wskazana przez wójta w trybie art.182, § 2 pkt.2 ustawy